Yeni Bayi Başvuru Süreci

Index Grup şirketleri için bayilik başvurunuzu aşağıdaki adımları takip ederek, online olarak yapabilirsiniz.

1- Bayilik başvuru sürecinin başlaması için "Online Başvuru Formu"nu eksiksiz doldurup, talep edilen belgelerin birer okunaklı taranmış suretini de eklemeniz gerekmektedir. (Talep edilen belgeler eksik yüklendiği takdirde başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.)

2- Index Grup şirketleri bayiliği ve e-bayiliği için firma evraklarınızda bilgisayar alım satımı yapıldığına dair ibare bulunmalıdır. Geçerli olan faaliyet alanları için tıklayınız...

3- Online başvurunuz sonrasında, sizin için oluşturulacak "Bayi Takip Numarası" ile süreci sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

4- Online başvurunuzun onaylanmasının ardından, "Online Başvuru Formu"nda belirttiğiniz e-posta adresinize "İndeks Grup E-Pazar Platformu E-Bayi Üyelik Sözleşmesi" gönderilecektir. Sözleşmeyi açıp okumanızın ardından online şekilde onaylayabilmeniz için yine "Online Başvuru Formu"nda belirttiğiniz cep telefonu numarasına SMS gönderilecek olup, gelen kodu ilgili kutucuğa yazıp göndermeniz halinde "İndeks Grup E-Pazar Platformu E-Bayi Üyelik Sözleşmesi"ni onaylamış olacaksınız.

5- "İndeks Grup E-Pazar Platformu E-Bayi Üyelik Sözleşmesi"ni onaylamanızın ardından e-posta adresinize sözleşmenin bir örneği gönderilecektir. "Kullanıcı adı" ve "şifre"niz de belirttiğiniz aynı e-posta adresinize iletilecektir.

İstenilen Belgeler

Şahıs Firmaları

Şirketler

  • Bayi Sözleşmesi
  • İmza Sirküsü
  • Vergi Levhası
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Faaliyet Belgesi ya da Yoklama Fişi
  • Bayi Sözleşmesi
  • İmza Sirküsü
  • Vergi Levhası
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Ticari Sicil Gazetesi (Ortaklık ve İş Alanını Gösteren)
Şirket Adı * Yetkili Adı Soyadı *
Adres * Yetkili T.C. No. *
Ülke *
Posta Kodu * İl *
Mobil Telefon * İlçe *
Telefon Mahalle *
Fax E-Posta *
Fatura Mükellef Tipi * Fatura Kullanım Tipi *
Firma Tipi * MERSİS No *
Vergi numarası/TC. Kimlik No * Vergi Dairesi *
IBAN Numarası * IBAN Numarası
IBAN Numarası IBAN Numarası
Ticari Elektronik İletilerin tarafıma gönderilmesini kabul ediyorum İNDEKS GRUP ŞİRKETLERİ ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyalar, tanıtımlar, duyurular hakkında link ve yönlendirmeleri, tanıtımları, haberleri veya reklamları da içerebilen şekilde E-BAYİ'yi bilgilendirmek için E-BAYİ'nin gerek sözleşmenin imzalanması sırasında gerekse sonradan bildirdiği telefon numaraları, faks, posta ve e-posta adreslerinden oluşan tüm bilgileri kullanabilir, yasal düzenleme kapsamında ticari iletişim ve ticari elektronik ileti gönderebilir. E-BAYİ, bu kapsamda bildirdiği telefon numaraları, faks, posta ve e-posta adresleri gibi iletişim bilgileri için izin vermeye yetkili olduğunu, verdiği iletişim bilgilerinin doğru ve gerçek olduğunu, kendisi ile ilişkisi olmayan 3. kişilere ait bilgileri sağlaması halinde doğabilecek tüm zarardan sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Evet Hayır
KVKK aydınlatma metnini okuyup, onaylamak için tıklayınız...
Yüklenecek Evraklar